Menu

Scholl

Antiperspirant na nohy

150 ml
90 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:135.00 Kč
Popis

Antiperspirantní deodorant na nohy Scholl fresh step se speciálním složením Tri-Active:

  • snižuje vlhkost pomocí antiperspirantu se suchým účinkem
  • okamžitě neutralizuje zápach
  • chrání nohy před zápachem po dobu 24 hodin
  • dermatologicky testováno

Díky antiperspirantnímu deodorantu na nohy Scholl fresh step si můžete bez obav vyzout boty. Lehká a svěží vůně účinně chrání před zápachem nohou a zaručuje, že vaše nohy zůstanou svěží, ať už den přinese cokoli.

Použití

Před použitím dobře protřepejte. Rovnoměrně nastříkejte na suchou a čistou pokožku ze vzdálenosti asi 10-15 cm. Zvláštní pozornost věnujte chodidlům a místům mezi prsty, kde se nejvíce potíte.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, Disteardimonium Hectorite, Parfum, Propylene Carbonate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Cinnamyl Alcohol

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Používejte pouze podle návodu. Pouze pro vnější použití. Nevdechujte. Úmyslné zneužití záměrným soustředěním a vdechnutím obsahu může být škodlivé nebo smrtelné. Nepoužívejte na bolavou nebo podrážděnou pokožku. Pokud dojde k podráždění pokožky, přestaňte přípravek používat. Zabraňte kontaktu s očima. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba pod tlakem: Při zahřátí může prasknout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Nepropichujte a nepopalujte, a to ani po použití. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Nekuřte. Nestříkejte na otevřený oheň nebo jiný zdroj zapálení.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 05038483502617