Menu

Revox

Antioxidační pleťové sérum JUST vitamin C 20%

30 ml
59.67 Kč/10 ml
Popis

Revox vitamin C 20% antioxidační sérum je antioxidační sérum na obličej a krk. Volné radikály mohou rozkládat kolagen v pokožce a způsobovat její ochabování a tvorbu vrásek. Vitamín C je účinnou složkou proti stárnutí, která poskytuje pleti antioxidační ochranu proti volným radikálům a vnějším vlivům prostředí. Vitamin C pomáhá snižovat výskyt vrásek a intenzitu tmavých skvrn, projasňuje a rozjasňuje pleť. toto sérum je obohaceno o extrakt z aloe vera a extrakt ze zeleného čaje, které posilují jeho antioxidační vlastnosti. Oba výtažky mají zklidňující a vyživující účinky.
Přípravek se zaměřuje na pigmentaci, nerovnoměrný tón pleti a známky stárnutí.

 

Použití

Naneste ráno 4-5 kapek na čistou a suchou pleť a jemně vmasírujte, dokud se nevstřebá. Před nanesením dalšího přípravku počkejte, až zaschne.Kombinujte s: Nekombinujte s: REVOX B77 JUST Arganovým olejem 100% nebo REVOX B77 JUST Skvalanem jako součástí každodenní péče o krásu: Upozornění: Nevyužívejte peptidové produkty: Pokud používáte produkty s kyselinou glykolovou, kyselinou salicylovou nebo retinolem, musíte před aplikací produktu REVOX B77 JUST Vitamin C 20% počkat, abyste předešli případnému pálení nebo zarudnutí. Je možná individuální nesnášenlivost přípravku. Pokud se objeví nepříjemné pocity, přestaňte výrobek používat.

Složení

Water / Aqua, Vitamin C / Ascorbic Acid, Potassium Hydroxide, Propylene Glycol, Aloe Vera Leaf Extract / Aloe Barbadensis Leaf Extract, Green Tea Leaf Extract / Camellia Sinensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Xanthan Gum, Disodium EDTA.

Výrobce

SC Niran Co Products SRL
Șos Viilor nr 19A, sector 5, București

EAN 05060565101418