Menu

NUK

Udržitelné silikonové pítko

2 ks
69.50 Kč/ks
Popis

Pítko NUK for Nature - učíme se pít udržitelně, protože udržitelnost je přirozeně lepší volba. Proto je silikonové pítko NUK for Nature vyrobeno výhradně z udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance)*. Všechny výrobky z řady NUK for Nature jsou baleny do papíru s certifikací FSC, který lze jednoduše vyhodit do tříděného odpadu. A aby byla uhlíková stopa ještě menší, jsou veškeré procesy od využití surovin až po výrobu s využitím elektřiny z obnovitelných zdrojů optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Přechod z lahvičky k samostatnému pití by měl být zcela přirozený. Proto je pítko lahvičky na učení NUK for Nature obzvláště měkké a má širokou oporu pro rty. Samozřejmostí je také jeho těsnost. Díky tomu je učení se pít ještě pohodlnější. Z těchto a mnoha dalších důvodů je lahvička na učení NUK for Nature maminkami doporučována pro snadný přechod k samostatnému pití.**

Pítka NUK jsou v souladu s evropskou normou EN14350.

*Tyto udržitelné materiály jsou vyrobeny ze 100 % přírodních surovin. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikováno systémem REDcert² (silikon). **Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2018.

 

Použití

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše dítě to nejlepší. Příprava: Při přípravě jídla nebo čaje vždy dbejte na teplotní doporučení jejich výrobce. Aby byly zachovány vitamíny a živiny, teplota by neměla přesáhnout 60 °C. Láhve naplněné jídlem nebo vodou nedávejte do mikrovlnky (riziko exploze/poškození materiálu). Nerovnoměrné ohřátí může způsobit popálení! Nikdy neohřívejte uzavřené láhve, mohly by explodovat! Před každým použitím jemně zmáčkněte sací otvor/průřez, abyste se ujistili, že je otevřený. Jídlo a nápoje připravujte pouze v množství a konzistenci doporučené výrobcem. Od 5.měsíce postupně přecházejte na pohárek. Nezchlazujte uzavřené PP láhve, které byly právě naplněny horkou tekutinou (> 80° C), láhev by se mohla zdeformovat.

Složení

Silikon ( vyrobeno ze 100 % udržitelných materiálů)

Skladování

Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě.

Výrobce

Mapa Spontex CE, s r.o
Prodašice 4, 294 04 Dolní Bousov

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600419501