Menu

elmex

Zubní pasta Sensitive duopack 2x 75 ml

150 ml
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 149.00 Kč
99.33 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:199.00 Kč
Popis

elmex® Sensitive s aminfluoridem zuby chrání díky klinicky ověřenému složení pro ochranu před citlivostí zubů. Účinné složení pomáhá nepřetržitě posilovat zuby a chránit je před zubním kazem a jemné částečky zajišťují účinné a šetrné čištění, které odstraňuje zubní plak Proč se zuby stávají citlivými? Při ustupování dásní se zubní krčky, tedy oblast zubů, která je normálně chráněna, odhalí a stanou se zranitelnějšími. V takové situaci mohou studené/teplé nebo kyselé podněty či dotek způsobovat bolest. Také se mohou rychleji rozvíjet kazy dentinu. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive spolu s kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive.

Použití

Co doporučují odborníci v případě citlivých zubů? Používat speciální zubní pastu pro citlivé zuby. Čistit zuby šetrně pomocí měkkého zubního kartáčku. Pro dodatečnou ochranu používat spolu se speciální ústní vodou. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive spolu s kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive. Zeptejte se svého zubního lékaře!

Složení

INGREDIENTS: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Saccharin, Limonene. Contains: Olaflur Total Fluoride content: 1400 ppm

Výrobce

Colgate-Palmolive
PL-58-100 Świdnica

Vyrobeno
Polsko
EAN 08714789985060