Menu

Colgate

Zubní kartáček pro děti Little Kids' Smiles 3-5 let

1 ks
64.90 Kč/ks
Popis

Dětský zubní kartáček Colgate pro děti od 3 do 5 let je navržen s mimořádně měkkými vlákny, která šetrně čistí zuby vašeho dítěte. Dětský zubní kartáček má malou hlavu pro snadný přístup do malých úst.

Pečujte o malé úsměvy s dětským zubním kartáčkem Colgate, který je určen pro děti ve věku 3-5 let. Tento dětský zubní kartáček byl speciálně navržen s mimořádně měkkými vlákny pro účinné a šetrné čištění zubů vašeho malého dítěte. Super měkký zubní kartáček má malou hlavu, která je vytvořena pro snadný přístup k malým ústům, a je vybaven pohodlnou zaoblenou rukojetí s úchyty pro palce, takže se malým ručičkám snadno drží. Díky vnitřním bílým barevným štětinám, které vám ukazují správné množství zubní pasty, které máte na tento dětský zubní kartáček dát pro optimální ochranu, si můžete být jisti, že odvádíte skvělou práci pro malé úsměvy. A pro ideální péči o ústní dutinu můžete tento dětský zubní kartáček používat se zubní pastou Colgate Little Kids' Smiles, která poskytuje 24hodinovou ochranu proti cukerným kyselinám. Nezapomeňte, že na děti mladší 8 let byste měli při čištění zubů vždy dohlížet.

  • Extra měkká vlákna pro účinné a šetrné čištění.
  • Vybaven pohodlnou zaoblenou rukojetí s úchyty pro palce.
  • Malá hlava kartáčku pro snadný přístup do malých úst.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Použití

Po použití opláchněte vodou a setřeste přebytečnou vodu, uchovávejte ve vzpřímené poloze.

Upozornění

 U dětí do 4 let je potřebný dozor dospělého. NEKOUSAT ANI NEŽVÝKAT. Určeno pouze pro čištění zubů, nepoužívat jako hračku.

Výrobce

COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o.
Rohanské nábřeží 678/23 Karlín 186 00 Praha 8

Vyrobeno
Čína
EAN 08718951614024