Menu

Zubní kartáček pro děti Minions / Trolls

Colgate
1 ks
69.90 Kč/ks
Popis

Užijte si zábavu se zubním kartáčkem pro děti od 2-6 let Colgate® Kids Minions / Trolls. Tento zubní kartáček pro děti je vynikající pro výuku čištění zubů. Dětský zubní kartáček má extra jemná vlákna a malou hlavu pro účinné a jemné čištění, a kulatou rukojeť a opěrku pro palec pro snadné použití.

Zajistěte zábavu při čištění zubů se zubním kartáčkem pro děti od 2 do 6 let Colgate® Kids Minions / Trolls. Tento zubní kartáček pro děti je vynikající pro děti, které se učí si zuby čistit. Dětský zubní kartáček má extra měkká vlákna a malou hlavu pro efektivní a jemné čištění. Je nabízen s jemným čističem jazyka na zadní straně hlavy, který pomáhá k získání včasných návyků péče o ústa. S kulatou rukojetí a opěrkou pro palec se dětem tento zubní kartáček snadno a lehce používá a zároveň přísavka zajišťuje jeho pohodlné kolmé uložení. Děti mají na výběr ze svých oblíbených hrdinů, díky čemu je čištění zábavnější a zajímavější. Vhodné pro děti ve věku od 2 do 6 let.

  • Extra měkká vlákna
  • Malá hlava pro efektivní a jemné čištění
  • Jemný čistič jazyka
  • Přísavka zajišťuje pohodlné kolmé uložení
  • Vhodné pro děti ve věku od 2 do 6 let
Upozornění

 U dětí do 4 let je potřebný dozor dospělého. NEKOUSAT ANI NEŽVÝKAT. Určeno pouze pro čištění zubů, nepoužívat jako hračku.

Výrobce

COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o.
Rohanské nábřeží 678/23 Karlín 186 00 Praha 8

Vyrobeno
Čína
EAN 05900273150035