Menu

Windi Rektální katetr

Fridababy
10 ks
29.90 Kč/ks
Popis

Zdravotnický prostředek třídy 1, vynalezeno lékaři, klinicky testováno. Windi je dutá trubička vynalezená lékaři, která bezpečně, přirozeně a okamžitě ulevuje od plynatosti a zklidňuje koliku - bez nutnosti požití kapek či jiných léčebných prostředků! Určeno pro děti od prvního dne života, do 12 měsíců věku dítěte. Jednoduché a bezpečné použití, recyklovatelné, bez obsahu latexu a BPA (škodlivá organická sloučenina ze skupiny bisfenolů běžně používaná při výrobě plastů). Balení obsahuje 10 ks rektálních katetrů.

 

Použití

Jednoduché kroky pro noci plné spánku: Krok 1: Jemně masírujte bříško dítěte směrem dolů k zadečku. Krok 2: Špičku Windi namažte lubrikantem. Doporučujeme kokosový olej, ale je možné použít libovolný lubrikant. Krok 3: Zvedněte dítěti nohy a připravte si plenku...věřte nám, z toho může být pěkný nepořádek. Krok 1: Jemně zasuňte Windi do zadečku dítěte (stejně jako rektální teploměr). Vyčkejte několik vteřin, měli byste uslyšet písknutí. Žádný zvuk? Masírujte znova bříško a opakujte kroky 3-4. Jakmile skončíte, Windi vyndejte a vyhoďte.

Upozornění

Upozornění: Nezanechávejte rektální katetr Windi v konečníku dítěte. Jakmile Windi jednou použijete, vždy ho po použití vyhoďte. Opětovné použití stejného katetru Windi může představovat riziko infekce. Nepoužívejte rektální katetr Windi více jak třikrát během 24 hodin na svém dítěti.

Výrobce

Profimed s.r.o.
Ječná 2 120 00 Praha 2 Czech Republic

Vyrobeno
Švédsko
EAN 07350046331433