Menu

WC čistič ProNature Grapefruit

Bref
700 ml
9.99 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:69.90 Kč
Popis

Bref Pro Nature gelový čistič toalet s obsahem 99 % přírodních složek a s vůní grapefruitu pro speciální svěžest Tento tekutý WC gel čistí toaletní mísu díky svému složení proti vodnímu kameni, čisticí pěně, odstraňování nečistot a vůni grapefruitu pro extra svěžest. Obsahuje 99 % složek na přírodní bázi a nabízí čisticí výkon pro hygienicky čistou a svěží toaletu se sníženým dopadem na životní prostředí. Dobrý výkon, větší udržitelnost! Čistič záchodové mísy je dodáván v lahvi vyrobené ze 100% recyklovaného plastu. Jakmile je láhev prázdná, dodatečná perforovaná fólie usnadňuje její odstranění a umožňuje recyklaci. Čisticí gel na toaletu Bref Pro Nature je jedním z čisticích prostředků, kterému byla udělena evropská certifikace Ecolabel. Má nejen složení z 99 % založené na přírodních složkách, ale také přírodou inspirovanou vůni grapefruitu, která rychle osvěží vaši toaletu.

Snadné použití

  • Pro otevření stiskněte víčko na obou stranách zároveň a otočte.
  • Dávkujte gelový WC čistič pod okraj toaletní mísy.
  • Nechte působit a poté použijte WC kartáč.
  • Pro odstranění větších nečistot a usazenin nechte působit 30 minut. Použijte WC kartáč pro odstranění případných zbylých nečistot.
  • Po použití uzavřete láhev otočením víčka do zaklapnutí.
  • Používejte pouze na WC mísy. Při potřísnění WC prkénka, podlahy nebo na kyseliny citlivých povrchů omyjte okamžitě velkým množstvím čisté vody, aby nedošlo k poškození nebo odbarvení.

A.I.S.E. - společnost Henkel splňuje charterová kritéria za udržitelné obchodní praktiky.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, parfémy

Skladování

Přepravujte a uchovávejte ve svislé poloze. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt není určený pro čištění velkých usazenin. Nesměšujte s jinými čistícími prostředky! Před použitím si přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Srbsko
EAN 09000101389586