Menu

Veet

Voskové pásky Natural Inspirations

12 ks
Popis

Vyzkoušejte dotek přírody s voskovými pásky Veet Natural Inspirations™, které vám zaručí hladkou pokožku až na 28 dnů. Díky svému složení a ubrouskům obohaceným přírodním arganovým olejem, který je známý svými hydratačními účinky, zanechávají pocit hydratované a na dotek hladké pokožky.

  • vhodné pro všechny typy pleti.
  • klinicky ověřeno
  • až 28 dní hladká pokožka
  • pro pocit hladké a hydratované pokožky
  • ubrousky s přírodním arganovým olejem
  • dermatologicky testováno
Použití

Před použitím voskových pásků Veet si pečlivě přečtěte bezpečnostní pokyny na balení. Před použitím pásků se ujistěte, že je pokožka zcela čistá a suchá. Každý pásek můžete opakovaně použít až do okamžiku, kdy ztratí svou lepivost. Pro oddělení pásků od sebe není potřeba mnout je mezi rukama! Můžete dosáhnout skvělých výsledků pouze pomocí 4 jednoduchých kroků:

  1. Pomalu od sebe pásky oddělte pomocí vnějších zaoblených okrajů.
  2. Aplikujte jeden pásek na pokožku ve směru růstu chloupků. Použitím zaobleného okraje ve směru růstu chloupků se ujistěte, že vosk dobře drží.
  3. Uchopte okraj. Držte pokožku napnutou. Strhněte pásek zpět proti směru růstu chloupků co nejrychleji! Jedním rychlým pohybem co nejblíže pokožce.
  4. Po depilaci voskem očistěte veškerý vosk, který zůstal na kůži pomocí ubrousku Luminous Finish. Dostatečné množství pro obě lýtka, podpaží a oblast bikin.
Složení

Voskové pásky: hydrogenated styrene/methyl styrene/indene copolymer, paraffinum liquidum, silica, polyethylene, pentaerythrityl tetra-di-t-butylhydroxyhydrocinnamate, parfum, butyrospermum parkiii butter, limonene, citric acid, CI 77891, CI 15850

Ubrousky: paraffinum liquidum, hexyldecyl stearate, camelina sativa seed oil, argania spinosa kernel oil, parfum, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, linalool

Skladování

Spotřebujte nejlépe do: viz obal.

Upozornění

POKYNY PRO BEZPEČNÉ POUŽITÍ: - Uchovejte vnější obal. Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. - Vhodný pro použití v oblasti nohou, paží, podpaží a bikin. - NEVHODNÉ pro použití na hlavu, obličej, oči, nos, uši, kolem konečníku, genitálií a bradavek nebo na jiné části těla. - Nepoužívejte na křečové žíly, opary, jizvy, znaménka, špinavou, nezahojenou, podrážděnou, spálenou pokožku nebo na pokožku, u níž se v minulosti vyskytly nežádoucí reakce na vosky. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin. - Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakýkoli lék, který může mít vliv na pokožku, nebo pokud trpíte jakoukoli nemocí kůže. - Používání vosku není vhodné pro seniory, diabetiky nebo osoby užívající perorální retinoidy. - Pokud jste nikdy vosk nepoužívali, doporučujeme začít s odstraněním chloupků nohou. Použijte na citlivé části podpaží a bikin pouze pokud již máte s přípravkem zkušenost. - Před použitím se ujistěte, že je vaše pokožka suchá, nepodrážděná a nejsou na ní přítomny krémy, oleje nebo deodoranty. - Před každým použitím vyzkoušejte reakci pokožky na malé části oblasti, kterou chcete ošetřit, podle pokynů pro použití. Pokud po 24 HODINÁCH nedojde k žádné nežádoucí reakci, pokračujte v užívání. - Pokud během používání zažíváte jakékoliv štípání nebo mravenčení, okamžitě odstraňte výrobek pomocí zadní části použitého pásku, ubrousku Luminous Finish nebo dětského oleje a pak důkladně opláchněte studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. - Nepoužívejte vosk na stejné ploše více než jednou. - Pokožka může být po použití krátce citlivější, proto ji neškrábejte. - Po použití doporučujeme čekat 24 hodin před použitím jakéhokoli parfémovaného výrobku, umělé opalovací techniky a také před koupáním nebo opalováním. - Pokud vám dojdou ubrousky Luminous Finish, můžete použít dětský olej. K odstranění vosku nepoužívejte vodu, mýdlo ani alkohol. - UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. - Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři vnější obal. - Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte oči velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. - Depilace voskem je vhodná pro těhotné ženy, ale může způsobit modřiny. - Všechny zbývající pásky skladujte na chladném a suchém místě.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare
Dansom Lane,
Hull, HU8 7DS
Velká Británie

Vyrobeno
Francie
EAN 05997321771298