Menu

Voskové pásky na obličej Minima Easy-Gel™

Veet
20 ks
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 99.90 Kč
5 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:134.00 Kč
Popis

Voskové depilační pásky na obličej s technologií Easy-Gelᵀᴹ odstraní i nejkratší chloupky od kořene až na 28 dní. Jsou hypoalergenní, průhledné a bez zápachu a obsahují o 50 % méně chemikálií. Dermatologicky testováno. Můžete se spolehnout, že dosáhnete skvělých prvních výsledků, i když s voskovými pásky nemáte předchozí zkušenosti. Užijte si příjemnou gelovou texturu na pokožce. Pásek je navržen tak, aby umožňoval přesné použití, takže je ideální pro malé a choulostivé oblasti, jako je horní ret, tváře a brada. Součástí balení jsou i 4 ubrousky pro závěrečnou péči Perfect Finish.

Složení

Voskové pásky: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/Indene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate.

Ubrousky pro závěrečnou péči: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Limonene.

Skladování

Všechny zbývající pásky skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

Uchovejte vnější obal. Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Vhodný pro použití na horním rtu, tvářích a bradě. Nevhodné pro použití na jiné části obličeje, hlavu, oči, nos, uši, kolem konečníku, genitálií a bradavek nebo na jiné části těla. Nepoužívejte na křečové žíly, opary, jizvy, znaménka, špinavou, nezahojenou, podrážděnou, spálenou pokožku nebo na pokožku, u níž se v minulosti vyskytly nežádoucí reakce no vosky. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakýkoli lék, který může mít vliv na pokožku, nebo pokud trpíte jakoukoli nemocí kůže. Používání vosku není vhodné pro seniory, diabetiky nebo osoby užívající perorální retinoidy. Pokud jste nikdy vosk nepoužívali, doporučujeme začít s odstraněním chloupků nohou. Použijte na citlivé části obličeje pouze pokud již máte s přípravkem zkušenost. Před použitím se ujistěte, že je vaše pokožka suchá, nepodrážděná a nejsou na ní přítomny krémy, oleje nebo deodoranty. Před každým použitím vyzkoušejte reakci pokožky na malé části oblasti, kterou chcete ošetřit podle pokynů pro použití. Pokud po 24 hodinách nedojde k žádné nežádoucí reakci, pokračujte v užívání. Pokud během používání zažíváte jakékoliv štípání nebo mravenčení, okamžitě odstraňte výrobek pomoci zadní části použitého pásku, ubrousku Perfect Finish nebo dětského oleje a pak důkladně opláchněte studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte vosk na stejné ploše vice než jednou. Pokožka může být po použití krátce citlivější, proto ji neškrábejte. Po použití doporučujeme čekat 24 hodin před použitím jakéhokoli parfémovaného výrobku, umělé opalovací techniky a také před koupáním nebo opalováním. Pokud vám dojdou ubrousky Perfect Finish, můžete použít dětský olej. K odstranění vosku nepoužívejte vodu, mýdlo ani alkohol.

Udržujte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři vnější obal. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte oči velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Nesplachujte do záchodu.

Výrobce
Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o. Prague, Czech Republic
Vyrobeno
Francie
EAN 05900627095883