Menu

Vonné tyčinky mandlové květy a jasmín + váza

domol
1 ks
149 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:139.00 Kč
Popis

Tajemství vůní spočívá v emocích, které v nás probouzí. S osvěžovači domol se stylovou vůní vytvoříte u vás doma zvláštní atmosféru.

Tip: Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím tyčinek. Vůně je tím intenzivnější, čím více je tyčinek. Na každou novou náhradní náplň použijte nové tyčinky; již nasáklé tyčinky nemohou absorbovat novou vůni.

Použití

1. Opatrně otevřete šroubovací uzávěr, sundejte těsnící zátku a našroubujte uzávěr nazpět.

2. Naaranžujte do skleničky zvolený počet ratanových tyčinek.

3. Vůně je absorbována tyčinkami a uvolňuje se do vzduchu. Tyčinky vystačí na 6-8 týdnů, v závislosti na teplotě a velikosti místnosti.

4. Skleničku postavte na bezpečné a stabilní místo. 

Složení

PPG-2 Methyl Ether, Aqua, Parfum

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě kontaktu s očima vypláchněte okamžitě vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody a mýdla. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo štítek. Skleničku postavte na pevnou vodorovnou plochu. Vylitá tekutina může poškodit povrchy, proto ji ihned setřete, pokud se vylije. Tyčinky nezapalujte. Používejte pouze v souladu s účelem použití. Osoby citlivé na vůně by měly výrobek používat opatrně. Osvěžovač nenahrazuje domácí úklid.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615268972