Menu

Domol

Vonné kapsle na prádlo Fresh Blossom

15 ks
6.66 Kč/ks
Popis

Naše vonné kapsle na prádlo jsou praktické, snadno se používají a dodávají prádlu jedinečnou svěžest. Během pracího cyklu pronikají ušlechtilé parfémy hluboko do vláken prádla a zajišťují tak dlouhodobou vůni. Vhodné na všechny pratelné textilie, ideální také na oděvy z mikrovlákna, sportovní a funkční oděvy.
 

Použití

1. Vložte kapsli přímo do bubnu pračky. 2. Vložte prádlo. 3. Přidejte prací prostředek, popř. aviváž jako obvykle, a zapněte pračku. DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle na jedno praní. Pro intenzivnější vůni můžete dávkování zvýšit až na 3 kapsle na 1 praní. Doporučená teplota praní 30 – 60 °C. Nepoužívejte v sušičce a při ručním praní. Po každém vyjmutí kapsle znovu obal dobře uzavřete. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém, tmavém místě a chraňte před mrazem. Nepoužívejte pro krátké prací cykly.

 

Vlastnosti
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
VEGAN VEGAN
Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém, tmavém místě a chraňte před mrazem.

Upozornění

Nepolykejte. Pokud byl produkt spolknut, vyhledejte lékaře. Vyhněte kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, důkladně je vypláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte se suchýma rukama. Nepropichujte, neroztrhávejte a nerozřezávejte. Sáček řádně uzavřete. Po použití si umyjte ruce.

Důležité pokyny
Uchovávejte mimo dosah světla a vlhkosti. Chraňte před mrazem. Nepoužívejte pro krátké praní. Neplňte pračku příliš. Není vhodné pro sušičky. Není vhodné pro ruční praní. Zvýšená bezpečnost pro děti: Obsahuje speciální hořkou látku, která chrání před náhodným požitím.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04068134065841