Menu

Holicí hlavice Deluxe Smooth Swirl

Gillette
4 ks
169.75 Kč/ks
Popis

Břity dámských holicích strojků Venus jsou navrženy s ohledem na ženské tělo. Díky dámským holicím strojkům Venus Deluxe Smooth Swirl zůstane pokožka dlouho hladká. Holicí hlavice mají 5 břitů, které zajišťují super hladké oholení. Holí chloupky blíže pokožce, která tak vydrží hladká déle. Zvlhčující pásek holicího strojku se aktivuje v kontaktu s vodou a pomáhá chránit před poškrábáním a pořezáním. Všechny náhradní holicí hlavice Venus lze používat se všemi rukojeťmi holicího strojku Venus (s výjimkou Simply Venus a Venus pro úpravu linie bikin).

  • DLOUHOTRVAJÍCÍ HEBKOST: 4 náhradní hlavice k dámskému holicímu strojku Deluxe Smooth Swirl mají 5 odolných břitů zajišťujících extra hladké a dokonalé oholení, které vydrží.
  • ADAPTIVNÍ DESIGN: každá holicí hlavice má integrovanou technologii Flexiball, díky níž se plynule přizpůsobuje křivkám těla a zajišťuje tak maximální kontakt s pokožkou – i v tak náročných oblastech, jako jsou kotníky.
  • OCHRANA POKOŽKY: tyto holicí strojky mají zvlhčující pásek, který se aktivuje v kontaktu s vodou, zvlhčuje pokožku a chrání ji tím před poškrábáním a pořezáním.
  • ČISTÁ ÚČINNOST: tyto holicí strojky mají břity s potahem podobným diamantu, které snadno holí chloupky a pokožku zanechávají extra hladkou. Holte se správně, ne více.


Všechny náhradní holicí hlavice Venus lze používat se všemi rukojeťmi holicího strojku Venus (s výjimkou Simply Venus a Venus pro úpravu linie bikin).

Složení

PEG-115M, PEG-7M, PEG-180M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, BHT

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

Vyrobeno
Polsko
EAN 07702018401208