Menu

Lacalut

Ústní voda Lacalut Aktiv

300 ml
39.67 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:99.90 Kč
Popis

Lacalut aktiv je medicinální ústní voda připravená k okamžitému použití, vhodná k dennímu doplnění zubní péče. Lacalut aktiv ústní vodu používejte před nebo po čištění zubů, případně mezi čištěním. Před čištěním zubů uvolňuje bakteriální zubní povlak - jednu z hlavních příčin zubního kazu a parodontózy. Po čištění a mezi čištěním zubů ústní voda Lacalut aktiv zabraňuje tvorbě zubního kamene a působí tak preventivně proti zánětům dásní. Ideální a účinná i pro nositele zubních náhrad.

Účinek Lacalut aktiv ústní vody se zvýrazní současným používáním Lacalut aktiv zubní pasty a Lacalut aktiv zubního kartáčku.

K denní prevenci proti:

  • Zánětům dásní
  • Plaku
  • Bakteriím
  • Zubnímu kazu

Systém medicinální ústní a zubní péče.

Použití

Ráno, přes den a večer vyplachujte ústa cca 10 ml ústní vody Lacalut aktiv intenzivně po dobu 30 sekund. Následně vyplivněte a už nevyplachujte. Děti od 6 let mohou spolehlivě používat Lacalut aktiv ústní vodu, pokud ovládají techniku vyplachování úst. Náhodné požití je neškodné.

Složení

Aqua, Glycerin, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Olaflur, Aroma, Zinc sulfate, Aluminum lactate, Chlorhexidine digluconate, Potassium acesulfame, Obsahuje bis(hydroxyethyl)aminopropyl-N-hydroxyethyloctadecylamin-di-hydrofluorid(aminfluorid), Obsah fluoridů: 225 ppm

Skladování

Ukládat mimo dosah dětí a při teplotě do 25 °C.

Upozornění

Po použití láhev uzavřít. Chraňte před přímým slunečním světlem a vysokou teplotou.

Výrobce

Dr. Theiss Naturwaren GmbH
Michelinstr. 10 D-66424 Homburg

Vyrobeno
Německo
EAN 04016369656709