Menu

Pattex

Univerzální lepidlo Fix Super bílé 50g

50 g
17.98 Kč/10 g
Popis

Pattex Fix Super PL50 je univerzální lepidlo nahrazující hřebíky, šrouby a hmoždinky v interiéru. Lepí pevně: stěnové i soklové lišty, dekorační a izolační panely, ozdobné fasádní profily, kabelové kanály z PVC, dlaždice a nástěnné štíty. Vhodné zejména pro tyto materiály: polystyrén, dřevo, kov, PVC, keramika, sklo, dřevotříska, korek.

Polystyren & sádrokarton
Interiér
50 kg/m²

Použití

Návod k použití: Lepené plochy musí být suché, zbavené prachu, mastnoty a nečistot. Alespoň jedna plocha musí být savá! Lepidlo vytlačujte z tuby a bodově, v pásech či, „hadovitě" nanášejte na jednu lepenou plochu. Přiložte, dokud je lepidlo vlhké (cca 15 min.) a přitlačte. Težké a pnutí podléhající díly zafixujte na 8 - 24 hodin. Zbytky lepidla ihned odstraňte vlhkým hadrem. Není vhodné pro lepení PE, PP, teflonu apod.

Skladování

Skladujte v suchu, nejlépe nad +5°C. Spotřebujte do: 18 měsíců od data výroby uvedeného na obalu ve tvaru XXXX DDMMRR, kde X=šarže, DD=den, MM=měsíc, RR=rok.

Upozornění

UPOZORNĚNÍ: Pracujte při teplotách nad +10°C! Obsahuje směs (3:1): 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Henkel ČR, spol. s r.o.
U Průhonu 10 170 04 Praha 7

EAN 09000100144858