Menu

Vileda

Univerzální hadřík Actifibre

1 ks
64.90 Kč/ks
Popis

Vileda Actifibre Univerzální hadřík

Úplně čisté povrchy jedním tahem! Nejlepší výsledek bez šmouh jaký jste kdy zažili! Ve Viledě jsme pyšní, že vám můžeme představit naši doposud nejlepší hadřík: Vileda Actifibre-mikrohandrička nové generace. Hadřík ze 100% mikrovláken, s jedinečnou technologii Actifibre. S maximální absorpcí, nezanechává šmouhy.

Univerzální mikrohadřík Mikrohadřík nové generace! Hadřík z mikrovláken s použitou technologií aktivní absorpce. Dokonalá savost a zároveň zachování povrchu jemného na dotek. Naprosto čisté povrchy jedním tahem! Hadřík s funkcí aktivní absorpce na různé povrchy. Jednoduše se ždíme, velmi rychle schne. Nepoškrábe, nezanechá šmouhy/chlupy. Garantovaný lesk a čistota. Tento materiál nevyžaduje použití chemických prostředků. Vykazuje velmi vysokou životnost. Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce až na 60 °C. Balení: 1 ks. Rozměr hadříku: 29 × 29 cm. Rozměr balení: 18 x 0,5 x 26 cm. 

Použití

Instrukce k použití a praní: Dobře propláchněte a sušte rozložený. Perte se stejnými/podobnými barvami. Nepoužívejte aviváže / změkčovače. Propláchněte před prvním použitím.

Výrobce

Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.
Na Královce 4 101 00 Praha 10 Česká republika

Vyrobeno
Čína
EAN 04023103185678