Menu

Savo

Univerzální čisticí ubrousky bez chloru s vůní levandule

30 ks
Popis

Univerzální čistící ubrousky Savo Bez chloru Snadná a rychlá dezinfekce Univerzální použití Příjemná vůně Levandule Praktické využití doma i na cestách Neobsahují chlor Ještě nikdy nebyl úklid snadnější a rychlejší. Savo novinka - univerzální čistící ubrousky bez chloru s vůní levandule. Jednoduše vytáhnete a přetřete s nimi jakýkoliv povrch. Dokonale čistí a dezinfikují, a navíc krásně voní. Likvidují až 99,9 % bakterií a virů, odstraňují alergeny. Neškrábou a šetří čištěné povrchy i životní prostředí. Široké využití v domácnosti i na cestách.

 

Použití

Pro zabezpečení baktericidního účinku nechte působit 5 min.

Složení

Dezinfekční látka: di(decyl)di(metyl)amónium-chlorid 0,75 g/100 g tekutiny, peroxid vodíku 0,5 g/100 g tekutiny.
Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, bělící činidla na bázi kyslíku, parfum, citronellol, iodopropynyl butylcarbamate.

Skladování

Spotřebujte do: viz obal.

Upozornění

UPOZORNĚNÍ: Nesplachujte do WC. Očistěte povrch podle potřeby. Nepoužívejte na mramor, lakované dřevo. Nepoužívejte pro osobní hygienu. Před použitím na nové nebo atypické povrchy vyzkoušejte nejprve na malé nenápadné ploše. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8

Vyrobeno
EU
EAN 08710908444531