Menu

Domol

Ubrousky do pračky na bílé prádlo

20 ks
2.50 Kč/ks
Popis

Praktická pomůcka pro udržení zářivě bílé při praní bílého prádla. Tešte se na stejně zářivě bílé prádlo jako první den. Díky složení pro silný bělicí účinek odstraňují bělicí ubrousky domol z bílého prádla spolehlivě zašedlost a zažloutnutí. Účinné látky vázané v ubrouscích se při praní uvolňují a zašedlé prádlo pak znovu září jako nové.

  • Intenzivní bělicí síla bez bělidel
  • Vhodné pro všechny teploty a na všechna vlákna
Použití

K bílému prádlu přidejte 1 nebo 2 ubrousky (podle zašednutí prádla) a prádlo vyperte jako obvykle.

Pokyny: 

Účinná látka vázaná v ubrouscích způsobuje, že ubrousky před použitím vypadají žlutě. Během použití se účinná látka kompletně rozpustí a na bílém prádle nezanechá žádné zbytky. Pozor, látky chránící před slunečním zářením obsažené v opalovacích krémech s filtrem proti UVA a UVB paprskům mohou na bílém oblečení způsobovat žluté skvrny, které se často objeví až po vyprání. Takové žluté skvrny se bělícími ubrousky neodstraní. Řiďte se pokyny výrobce pro péči o oděv. Nepoužívejte na prádlo s optickými zjasňovači. Nevhodné na vlnu, hedvábí, potažené látky nebo kůži. Nevhodné na nábytkové potahy. Výrobek nepoužívejte na látky, které nesmějí být běleny. Nevhodné pro osobní hygienu. Nevhodné na mytí rukou.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
VEGAN VEGAN
Složení

optické zjasňovače. 

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04047196059302