gtm pixel gtm pixel

Sváteční nadílka

Sdílet na Facebooku

24. listopadu 2021

Vánoce se blíží. Víte, čím potěšíte své nejbližší? Přijďte do našich drogerií ROSSMANN pořídit milé pozornosti pod vánoční stromeček. O tom, co se líbí, máme totiž přehled. Zde pár tipů.

Dárek pro maminku, tatínka, děti, babičku s dědou, kamarádku, manželku, přítele…ten seznam nikdy nekončí! Nebojte se. Od toho jsme tu my, abychom vám poradili.

Chytrého designového pomocníka pro sušení a tvarování vlasů v jednom kroku uvítá maminka, babička i tchýně. Dva praktické nástavce plus funkce foukání studeným vzduchem k šetrné úpravě budou skvělým překvapením.

kulmofen

Masážní váleček ze 100 % ametystu a s rukojetí z bambusového dřeva potěší každou slečnu, která pečuje o svou pleť. Jemnými klouzavými pohyby docílíte stimulace toku krve a tím uvolníte obličejové svaly a snížíte otoky.

FYB

Ten správný a zasloužený relax vám dopřeje ISANA koupelová koule. Jednoduše ji vyndejte z folie, vložte do vody a vychutnejte si uvolňující koupel.

koupel

Set na manikúru a pedikúru je ideální dárek pro každou ženu. S šesti vyměnitelnými nástavci na pilování, broušení a leštění může obdarovaná pracovat při dvou rychlostních stupních. Balíček zahrnuje ještě kleštičky na nehty a dvě tužkové baterie.

manikura

Dobrá káva potěší každého. Kávovar s objemem až na 12 šálků a funkcí zastavení kapání, automatickým vypnutím a výkonem 1 000 W si tedy pod stromeček rád rozbalí opravdu kdokoli.

kavovar

Doplněk stravy pomáhající zlepšovat elasticitu pokožky a zabraňovat tvorbě vrásek se pod stromečkem neztratí. Balení dvaceti nápojových ampulí s mangovou příchutí zakoupíte ve vybraných prodejnách.

kolagen

Krásně pěstěné vlasy i vousy jsou ozdobou i jistou povinností každého muže. Obdarujte tak svého partnera, tatínka, kamaráda zastřihovač vlasů a ke kadeřníkovi již nebudou muset jít.

zastřihávač

Pečující sada pro muže Mountain Breeze poskytuje mužům zvláštní péči o jejich pokožku, tělo i vlasy. A navíc nádherně voní. Chybu neuděláte ani se sadou sprchových gelů s jemnými mycími, vyživujícími a zvlhčujícími složkami na rostlinné bázi.

isana men

Maminko a tatínku, nezlobte! To samozřejmě ne. Jedná se o klasickou hru Člověče nezlob se, kterou u nás seženete v krásném dřevěném provedení, kdy figurky jsou zvířátka z lesní říše. Najdete tam berušku, žabičku, včeličku i medvídka.

člověče nezlob se

Rybičky, rybičky, rybáři jedou! Kdo uloví tu nejlepší? Nebojte se, nepůjde o klasické ryby, ale o dřevěné rybičky nádherně barevně pomalované, které díky naší hře budete moci se svými dětmi lovit o sto šest. A nemusíte se obávat, že spolknou nějakou tu kost.

rybičky

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích