Menu

for your Beauty

Masážní váleček z drahých kamenů, různé druhy

1 ks
Popis

Jemný klouzavý pohyb stimuluje tok krve do pokožky a uvolňuje obličejové svaly, zejména ty, které jsou odpovědné za výrazové linie. Díky chladicímu účinku se snižují otoky, zejména kolem očí. K dosažení silnějšího chladivého účinku, skladujte váleček v chladničce. Váleček je vhodný také k aplikaci olejů nebo sér. S rukojetí z bambusového dřeva.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Použití

Pro ideální výsledky doporučujeme denní používání přibližně 10 minut. Před použitím pokožku důkladně očistěte. Váleček vždy tlačte mírným tlakem od středu obličeje směrem ven. Například začněte uprostřed čela směrem k uchu. K masáži v oblasti očí směřujte od nosu ke spánku. Oblast tváře lze jemně masírovat pohybem válečku nahoru od horního rtu nebo brady ke spánku. Pro použití na krku používejte váleček od brady směrem dolů do výstřihu. Po použití omyjte vodou a nechte uschnout.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4
 

Vyrobeno
Čína
EAN 04305615797250