Menu

Splněná přání

Sdílet na Facebooku

15. listopadu 2022

Vybrat správný vánoční dárek je vždycky oříšek. My vám h ale pomůžeme rozlousknout. U vánočního stromečku tak letos na Štědrý den uvidíte samé rozradostnělé tváře.

Pro ni

Máte doma dívku či ženu parádnici? Pak vsaďte na jistotu a dejte jí něco, čím svou krásu ještě zvýrazní. Vždyť každá žena se chce líbit.

Dámy, které se nebojí vystrčit drápky, jistě ocení elektrickou sadu na manikúru se šesti speciálními nástavci, díky kterým se postarají nejen o perfektní manikúru, ale i pedikúru. Praktickým rotačním kartáčkem na obličej 3v1 potěšíte třeba svou nejlepší kamarádku. Hloubkové čištění pleti, peeling a masáž si spolu můžete užít třeba během domácího wellness.

Vůně dělá domov, a proto jistě nikoho neurazíte bytovým parfémem či vonnou svíčkou. Pro kulinární umělkyně bude perfektním dárkem elektrický ruční mixér z nerezové oceli, se kterým docílíte nadýchaných krémů pro vaše sladkosti.

Pro něj

I pány jistě potěšíte něčím, čím o sebe mohou pečovat. Darujte svému muži třeba praktického pomocníka v podobě zastřihávače vlasů a vousů se dvěma nástavci a hřebenem s možností nastavení až třiceti různých délek vlasů a vousů a s funkcí prostřihávání. Můžete mu darovat rovnou celou sadu, kterou obohaťte zastřihávačem chloupků, se kterými se pánové dostanou i na těžko přístupná místa.

Máte-li doma vousáče, určitě ho potěšíte šamponem a pomádou na vousy. Správný muž ví, že je pleť po holení citlivější než dříve. Proto nesmí zapomenout na správnou péči, kterou mu dopřejete vodou po holení.

Pro děti

Vykouzlete i těm nejmenším pod stromečkem úsměv na tváři. Třeba roztomilými chrastícími ponožkami, které nejen potěší, ale i zahřejí jejich malinké nožičky. Po štědrovečerní večeři bude jistě následovat i pravidelná koupel. Zabalte svého drobečka do dětského ručníku s kapucí.

Každé dítě vám poví, že hraček není nikdy dost. Třeba měkoučký dinosaurus, který u nich hravou formou aktivuje rozpoznávání barev, tvarů a zvuků. A co třeba plyšová spirála, kterou stačí zatočit, zamotat, narovnat, uchopit. Není i toto skvělý dárek? A pokud se chystáte na procházku i s kočárkem, určitě se vám bude hodit tato všestranná závěsná hračka.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích