Menu

Jak si užít pohodové Vánoce?

Sdílet na Facebooku

5. prosince 2022

Že jsou Vánoce svátky klidu a míru všichni v teorii víme, praxe ovšem častokrát bývá úplně jiná. Předvánoční čas tak bývá spojován se stresovým obdobím, kdy na poslední chvíli sháníme dárky, pečeme cukroví a doháníme vše, co jsme za rok nestihli. Pojďte si společně s námi odpočinout a zrelaxovat své tělo i mysl pomocí našich produktů.

Namasírujte se!

Zajít si na masáž je luxus, na který ne každý z nás najde čas, a už vůbec ne v předvánočním shonu. Čekat, zda Ježíšek pod stromeček přinese poukázku na masáž může být zdlouhavé, proto vám přinášíme typy na domácí masážní pomůcky! Pro příjemnou masáž celého těla se vám bude hodit velký masážní kartáč, který zajistí odstranění starých šupinek kůže a pořádného prokrvení všech končetin. Každá žena ocení pomocníka v boji s celulitidou v podobě masážního kalíšku. A do třetice přinášíme tip na masáží váleček z drahých kamenů pro příjemnou obličejovou masáž a na zapracování vašich oblíbených pleťových produktů.

1

Dopřejte si voňavou lázeň

Nejenom masáž má za účinek příjemné uvolnění napjatého těla, horká koupel obohacená o vonné soli dokáže doslova zázraky. Vyzkoušejte například koupelovou sůl Christmas Feelings s vůní vánočních sušenek Speculatius a pomeranče, nebo vánoční pěnu do koupele, která vaši koupelnu provoní kombinací pomeranče a mandlí! Pro milovníky přírodní kosmetiky máme speciální koupelové soli, které z obyčejné koupele vykouzlí neobyčejný zážitek!

2

Vychutnejte si zdravé dobroty!

Pohodu těla a mysli můžeme navodit také těmi správnými dobrotami, které nejenom že dobře chutnají, ale ještě uděláme něco pro své zdraví. Zkuste do vašeho letošního cukroví propašovat zdravější přepuštěné máslo Ghee, hvězdičky pomažte Bio kokosovou pomazánkou s čokoládou a na zdravější zobání vyzkoušejte BIO pražená jádra mandlí v čokoládě s příchutí vánočního koření (nebojte, nejste v nebi).

3

Tipy od nás, jak si užít krásné a klidné Vánoce můžete využít nejenom pro svoji vlastní pohodu, zároveň se můžete inspirovat a vytvořit pro vaše blízké relaxační dárkové balíčky. Protože krása je možnost obdarovat naše nejdražší. Krásné Vánoce.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích