Menu

9 letních nezbytností, které vám nesmí chybět ve vaší plážové tašce

Sdílet na Facebooku

3. července 2018

Léto je v plném proudu a k nim neodmyslitelně patří dovolená u vody. Ať už se chystáte osvěžit a nachytat trochu bronzu u rybníka nebo u moře, nachystali jsme pro vás pár nezbytností, které byste měli mít vždy s sebou, aby vám nic nechybělo a mohli si tak užít letní radovánky naplno!
 
Kvalitní opalovací přípravky

Léto je obdobím, kdy až patnáct hodin denně nastavujeme tvář obloze bez mráčků. Mějte pro ruce vždy svého slunečního bodyguarda, který vaši pleť spolehlivě ochrání před slunečními paprsky, a nechte se hýčkat sluncem.

Lahev na vodu

O tom, že je důležité dodržovat pitný režim, už určitě víte. Proč si ale každý den kupovat vodu v nové plastové lahvi, když u sebe můžete mít praktickou a stylovou lahev na vodu od značky Ideenwelt, která vám skvěle poslouží každý den?

Sluneční brýle

K bazénu, na pláž, do přírody nebo jen tak do města. Ochrání váš zrak a poslouží i jako skvělý módní doplněk. A největší výhoda? Zakryjí, že na sobě zrovna nemáte makeup, v létě je přeci nejlepší nechat pleť volně dýchat!

zena na plazi

Vlhčené ubrousky na obličej a ruce

Mít po ruce vlhčené ubrousky není nikdy na škodu! Do čeho byste si utřeli ruce a obličej po radovánkách v moři a na písku?

Něco na zub

Řádění v moři bylo už dost a máte chuť na něco dobrého? Pokud je zmrzlina v nedohlednu, zažeňte mlsnou třeba sušeným ovocem, oříšky nebo rajčatovým knäckebrotem!

Hřeben

Chcete vypadat jako mořská víla? Nechte gumičky do vlasů doma a do plážové tašky si přibalte kartáč na vlasy, který vaši hřívu hravě zkrotí a vykouzlí vám na hlavě dokonalý plážový look.

Balzám na rty

Aby nebyly vaše rty vysušené, mějte po ruce vždy balzám na rty, nejlépe s UV ochranou a rty s ním během dne několikrát přetřete. Náhradou za balzám může být i kokosový olej, který vaše rty také skvěle zhydratuje a ochrání před slunečním zářením.

Plážová taška

Sbírejte bodíky a získejte tašky v italském stylu Bric's se slevou až 92%! Tašky jsou vyrobeny z černého nylonu Oxford v kombinaci s doplňky z hnědé kůže, jsou lehké a velice odolné. Dokonalý doplněk na každý den, ať už do města nebo na pláž!

kolaz

A to nejdůležitější! Nezapomeňte si s sebou přibalit úsměv a dobrou náladu a všechny starosti nechte doma!

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích