Menu

Nike

Tělový deo sprej Nike Ultra Blue Man

75 ml
30.53 Kč/10 ml
Popis

Vstupte do světa plného inspirace a dovolte své osobnosti naplno se projevit. Ponořte se do energických akordů podtrhujících váš charakter. Ukažte svoji jedinečnost a nekonformnost. Proměňte své já s Ultracolors. Květinová orientální vůně niterně vyzařující unikátní a nezaměnitelný styl. Plné tóny citronu a máty v odvážném úvodu pozvolna přenechávají prostor fialkovým lístkům a rozmarýnu, jež vůni vdechují vitální energii nezbytnou k dosažení nezapomenutelně působivého základu tvořeného mechem a závany mořské soli. Složení vůně - Hlava: Citron, Máta, Srdce: Ananas, Fialkové lístky, Rozmarýn, Základ: Akord mořské soli, Mech, Ambra.

 

Použití

Rozprašovačem nastříkejte na tělo ze vzdálenosti přibližně 10 cm, aby došlo k rozprášení vůně. Nestříkejte na vlasy a oděvy. Opakujte v průběhu dne dle potřeby.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

ALCOHOL DENAT.; AQUA (DEMINERALIZED WATER); PARFUM (FRAGRANCE); FARNESOL; LINALOOL; ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE; LIMONENE; BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE; ETHYLHEXYL SALICYLATE; ALPHA-ISOMETHYL IONONE; GERANIOL; CITRAL; CI 17200 (D&C Red No.33); CI 42090 (FD&C Blue No.1).

Skladování

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Dbejte na správné uzavření.

Upozornění

Hořlavina. Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně a jiných zdrojů žáru. Nepoužívejte v blízkosti očí. Pouze pro vnější použití. Hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.

Výrobce

Glamour Distribuce, a.s.
Jandáskova 24, 602 00 Brno

EAN 08414135873712