Menu

Tekutý prací prostředek Color

Ariel
90 pd
5.54 Kč/pd
Popis

Ariel, který doporučují výrobci značek Whirlpool, Beko, Electrolux a Candy, představuje tekutý prací prostředek Ariel Color Clean & Fresh. Poskytuje skvělé výsledky už při 1. praní, i při nižších teplotách. Složení s jedinečnou technologií COLD BOOST bylo navrženo speciálně pro praní ve studené vodě. Perte na nižší teplotu s tekutým pracím prostředkem Ariel: šetřete energii a snižte emise CO₂ při každém praní prádla. Ačkoli je tekutý prací prostředek Ariel nekompromisní ke skvrnám, je jemný k prádlu a chrání zářivost jeho barev. Tekutý prací prostředek Ariel navíc obsahuje 80 % organických složek, které jsou biologicky rozložitelné, a dodává se ve 100% recyklovatelném obalu. Tekutý prací prostředek Ariel Color Clean & Fresh můžete také nanést pomocí zelené odměrky přímo na skvrny a až poté vložit prádlo do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků vložte odměrku naplněnou pracím prostředkem přímo do bubnu pračky. Z důvodu ochrany životního prostředí nemají odměrku všechny lahve. Odměrka je dostupná zdarma na webové stránce ariel.info.

 

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5-15% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Mýdlo, Enzymy, Benzisothiazolinone, Parfémy, Citronellol, Geraniol

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Obsahuje Benzisothiazolinone, Isoeugenol. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

EAN 08006540869376