Menu

Dettol

Tekuté mýdlo sladká vanilka náhradní náplň

250 ml
43.60 Kč/100 ml
Popis

Tekuté mýdlo Dettol náplň do bezdotykového dávkovače. Jemné na kůži, drsné k mikrobům. Konečně péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží. Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé. Naše složení účinně myje ruce, ale zároveň je jemné na kůži.

Dermatologicky testováno.

 

Použití

Vhodné pro každodenní použití. Návod k použití: Pouze pro použití v bezdotykovém dávkovači mýdla Dettol. Pomocí tlačítka ON/OFF přepněte dávkovač do polohy OFF. Vyjměte prázdnou náplň. Vložte do dávkovače novou náplň a zacvakněte ji. Pomocí tlačítka ON/OFF přepněte dávkovač do polohy ON. Navlhčete si ruce a vložte je pod trysku - mýdlo bude automaticky aplikováno. Promněte si ruce a nezapomeňte na nehty a palce. Poté ruce opláchněte a osušte.

Složení

Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Sodium laureth sulfate, Glycerin, Sodium chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric acid, Salicylic acid, Tetrasodium EDTA, Linalool, Hexyl cinnamal, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, Sodium ferrocyanide, CI 15510, CI 14700

Skladování

Spotřebujte nejlépe do: viz. obal. Skladujte při pokojové teplotě.

Upozornění

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE: Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Nevhodné pro děti do tří let.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

EAN 05900627096095