Menu

Tekuté mýdlo jemná aloe vera - náhradní náplň

Dettol
500 ml
19.98 Kč/100 ml
Popis

Tekuté mýdlo Dettol náhradní náplň do pumpičky Jemná aloe. Jemné na kůži, drsné k nečistotám. Konečně péče a ochrana, kterou si vaše rodina zaslouží. Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé. Naše složení účinně myje ruce, ale zároveň je jemné na kůži.

 

Použití

Lahev nedoplňujte bez vypláchnutí. Nalijte obsah do prázdné lahve Dettol a našroubujte zpět pumpičku. Před použitím lahev dobře protřepte. Navlhčete si ruce a dvojím zmáčknutím pumpičky si na ně naneste přípravek. Mněte si ruce alespoň 30 sekund, aby byly zcela pokryty pěnou. Nezapomeňte na nehty a palce. Důkladně opláchněte vodou. Vhodné pro každodenní použití.

Složení

Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Sodium laureth sulfate, Glycerin, Sodium chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric acid, Styrene/acrylates copolymer, Salicylic acid, Tocopheryl acetate, Aloe barbadensis leaf juice, Tetrasodium EDTA, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Sodium ferrocyanide

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě. Spotřebujte nejlépe do: viz obal.

Upozornění

BEZPEČNOSTÍ INFORMACE Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Nevhodné pro děti do tří let.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s.r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3
Česká republika

Vyrobeno
Produkt EU
EAN 05900627059939