Menu

Finish

Tablety do myčky nádobí Power All in 1 Lemon Sparkle

80 ks
4.11 Kč/ks
Popis

Tablety Finish All in 1 Max si poradí s jakýmkoli špinavým nádobím. Jejich účinné složení s Powerball odstraní i připečené jídlo nebo mastnotu. Přesvědčivého výsledku dosáhne hned napoprvé. Gel Finish All in 1 poskytuje zářivou mycí sílu. Díky jejich účinnému složení s technologií Powerball vás hned napoprvé přesvědčí, že každé větší mytí nádobí v ruce je zbytečnou ztrátou času i vody pro vás stejně jako pro přírodu.

Pro zajištění nejlepších výsledků doporučujeme použít Finish sůl a leštidlo.

 

Použití

Návod k použití: Používejte pouze se suchýma rukama! Nejlepších výsledků dosáhnete vložením jedné tablety do suchého zásobníku. Tabletu nerozbalujte. Pokud je tableta větší, dotažte se výrobce myčky nebo hledejte informace v příručce k použití. Nejlepších výsledků při krátkých programech dosáhnete položením tablety Finish na dno myčky vedle filtru. Po každém použití uzavřete balení. Funkce zabudované složky soli a leštidla je účinná v měkké, středně tvrdé a tvrdé vodě do 26°e (21°dH). V případě velmi tvrdé vody použijte Finish sůl. Pro nejlepší výsledky používejte 50/55 °C nebo automatický program. Vhodné pro septik. Tento výrobek nechrání před mechanickým poškozením ani nenapravuje již poškozené věci. Pro zajištění nejlepších výsledků schnutí doporučujeme použít Finish leštidlo.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, polykarboxyláty, Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, enzymy (subtilisin, amylasa), parfém (benzyl benzoate)

Skladování

Skladujte mimo teplá a vlhká místa.

Upozornění

VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

RB (Hygiene Home) Czech Republic spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Produkt EU
EAN 05997321733579