Menu

Tablety do myčky Gold

Somat
60 ks
5.82 Kč/ks
Popis

Žádné dávkování, žádné předmáčení, žádná péče po umytí! S tabletami do myčky Somat Gold zažijete silnou a efektivní čisticí sílu. Rychle a účinně působící složení Somat Gold odstraní i ty nejodolnější a nejlepivější nečistoty, jakými jsou mastnoty, připáleniny nebo zaschlé jídlo, ale také skvrny od čaje a kávy. Tablety se rychle rozpouští a působí okamžitě, dokonce i při krátkých mycích cyklech a nízkých teplotách. Somat Gold tablety do myčky lze bezpečně použít na všechny talíře, sklenice, hrnky, láhve, stříbrné nádobí, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. Somat Gold zanechá vaše nádobí a sklenice zářivě čisté po každém mycím cyklu.

Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy. Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé. Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.

 

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5-15% bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, polykarboxyláty, <5% neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfémy (benzyl alcohol, limonene)

Skladování

Uchovávejte v suchu a chladu při teplotě +5 °C až +40 °C. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Upozornění

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Srbsko
EAN 09000101374278