Menu

Tablety do myčky All in 1 Lemon & Lime

Somat
80 ks
2.49 Kč/ks
Popis

S tabletami do myčky Somat All in 1 Lemon & Lime zažijete silnou a efektivní čisticí sílu.

  • Silný čisticí účinek: Somat All in 1 Lemon & Lime do myčky odstraňují i ty nejodolnější zaschlé skvrny a zanechávají vaše nádobí vždy zářivě čisté a lesklé.
  • Bez předmáčení: Somat čisticí tablety do myčky odstraňují i ty nejodolnější zbytky jídla nebo mastnotu.
  • Žádné zbytky: Somat All in 1 Lemon & Lime tablety do myčky zanechávají všechny vaše talíře, příbory a sklenice zářivě lesklé. Nemusíte se bát zbytků!
  • Na všechno nádobí: Tablety lze bezpečně použít na všechno nádobí, sklenice, láhve, hrnky, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. Ve stejné mycí várce mohou být i kojenecké láhve a nádobí.
  • Šetrné k životnímu prostředí: Kartonové Somat krabice jsou vyrobeny z 80% recyklovaných materiálů. Prosíme, recyklujte.

Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy. Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé. Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5-15% bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, polykarboxyláty, <5% neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfémy (limonene)

Skladování

Uchovávejte v suchu a chladu při teplotě +5 °C až +40 °C. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Upozornění

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Německo
EAN 09000101347937