Menu

Tablety do myčky All in 1 Lemon & Lime

Somat
90 ks
3.88 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:379.00 Kč
Popis

S tabletami do myčky Somat All in 1 Lemon & Lime zažijete silnou a efektivní čisticí sílu. Rychle a účinně působící složení Somat All in 1 Lemon & Lime odstraní odolné zaschlé skvrny, ale také skvrny od čaje a kávy. Tablety se rychle rozpouští a působí okamžitě. Somat All in 1 Lemon & Lime tablety do myčky lze bezpečně použít na všechny talíře, sklenice, hrnky, láhve, stříbrné nádobí, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. Tablety do myčky nezanechávají nežádoucí mýdlové zbytky. Somat All in 1 Lemon & Lime tablety do myčky zanechají vaše nádobí a sklenice zářivě čisté po každém mycím cyklu.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5-15% bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, polykarboxyláty, <5% neiontové povrchově aktivní látky, neiónové tenzidy, enzymy, parfémy

Skladování

Uchovávejte v suchu a chladu při teplotě +5 °C až +40 °C. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Tablety do myčky na nádobí. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Německo
EAN 09000101534955