Menu

Tablety do myčky All in 1 Extra

Somat
76 ks
3.67 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:259.00 Kč
Popis

S tabletami do myčky Somat All in 1 Extra bude vaše nádobí zářivě čisté po každém mycím cyklu, a to bez předmáčení! Rychle a účinně působící složení odstraní odolné zaschlé skvrny, ale také skvrny od čaje a kávy, i při nízkých teplotách na eco a krátké programy. Tablety se rychle rozpouští a působí okamžitě.

Můžete ušetřit vodu a až 20 % energie přepnutím na eco program s nízkou teplotou nebo krátký program s nízkou teplotou při zachování excelentní čistoty a lesku.

  • Pro perfektně čisté nádobí a proti zaschlým skvrnám - i při nízkých teplotách na eco a krátké programy
  • Užijte si čisté a zářivé nádobí bez námahy díky tabletám Somat All in 1 Extra, které zajistí účinné čištění zaschlých skvrn
Použití

1 tableta pro všechny druhy znečištění.

1. Jednoduše a čistě: není třeba tabletu vybalovat z voděrozpustné fólie.
2. Vložte tabletu přímo do dávkovače na mycí prostředek.
3. Nevkládejte nikdy tabletu do koše na příbory nebo do zásobníku na sůl.

Somat All in 1 extra poskytuje silný mycí účinek dokonce i když svítí kontrolka soli nebo oplachovače. V obou případech je zachována oplachovací funkce i funkce změkčování vody. Dávkování soli i/nebo oplachovače je též možné. Pokud máte tvrdší vodu než 21°dH nebo pozorujete na nádobí či v myčce stopy vodního kamene, přidejte sůl a/nebo oplachovač v nezbytném množství. Informaci o tvrdosti vody získejte u svého dodavatele vody.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5 - 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, Parfémy (limonene, benzyl alcohol), Enzymy

Skladování

Uchovávejte v chladu a suchu při teplotě +5°C až +40°C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Upozornění

Tablety do automatické myčky na nádobí. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

EAN 09000101374711