Menu

Tablety do myčky All in 1 Extra

Somat
76 ks
4.59 Kč/ks
Popis

S tabletami do myčky Somat All in 1 Extra zažijete silnou a efektivní čisticí sílu.

  • Rychle a účinně působící složení Somat All in 1 Extra odstraní i ty nejodolnější zaschlé skvrny, ale také skvrny od čaje a kávy.
  • Silný čisticí účinek: Somat All in 1 Extra tablety do myčky odstraňují i ty nejodolnější zaschlé skvrny a zanechávají vaše nádobí vždy zářivě čisté a lesklé.
  • Bez předmáčení: Somat čisticí tablety do myčky odstraňují i odolné zbytky jídla nebo mastnotu.
  • Žádné zbytky: Somat All in 1 Extra tablety do myčky zanechávají všechny vaše talíře, příbory a sklenice zářivě lesklé. Nemusíte se bát zbytků!
  • Na všechno nádobí: Tablety lze bezpečně použít na všechno nádobí, sklenice, láhve, hrnky, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. Ve stejné mycí várce mohou být i kojenecké láhve a nádobí.

Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy. Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé. Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5-15% bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, polykarboxyláty, <5% neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfémy (benzyl alcohol, limonene)

Skladování

Uchovávejte při teplotě +5 až + 40°C. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Upozornění

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

EAN 09000101374711