Menu

Dr. Beckmann

Super bělicí prášek na prádlo

80 g
4.99 Kč/10 g
Nejnižší cena za posledních 30 dní:35.90 Kč
Popis

Bílé prádlo čase žloutne a šedne například díky praní na nízké teploty. Dr. Beckmann Super bělící prášek eliminuje zašednutí a žloutnutí a bílé prádlo září jako nové. V uzavíratelném doypacku.

NÁŠ ZÁVAZEK VŮČI UDRŽITELNOSTI Udržitelnost vidíme jako náš závazek vůči společnosti a životnímu prostředí. Nadšený tým stále pracuje na více udržitelných produktech, výrobě a procesech.
Respektujeme životní prostředí - šetření zdrojů a snižování negativních dopadů na životní prostředí jsou základními principy všech našich rozhodnutí.
Pracujeme s ekologickou energií - s jednou z největších fotovoltaických instalací v našem regionu je delta pronatura schopna pokrýt veškeré požadavky provozu na elektřinu.
Zavázali jsme se snížit spotřebu plastů - naše výrobky jsme začali vyrábět ze 100% recyklovaného plastu.

  • Bojuje proti zašednutí a žloutnutí
  • Aktivní bělicí složení
  • Na 2 použití
  • Účinný již od 20 °C
Použití

1. Naplňte buben pračky jako obvykle. 2. Přidejte běžný prací prostředek. Pokud používáte tekuté prací prostředky, vložte dávkovací nádobu do bubnu. 3. Na jednu prací dávku přidejte polovinu sáčku do přihrádky na prací prostředek a zapněte požadovaný prací program (ne krátký). Vždy dodržujte pokyny uvedené na štítcích textilií a před použitím proveďte test stálobarevnosti na co nejméně viditelném místě. Na obzvláště odolné skvrny použijte celý sáček (80 g). Neaplikujte prášek přímo na skvrnu. Vhodný pro bílé a stálobarevné oblečení kromě vlny a hedvábí. Po použití obal znovu uzavřete. Není vhodné k odstraňování skvrn od opalovacího krému, mléka nebo samoopalovacích přípravků a výrobků, které obsahují UV ochranu. Vyrobeno v Německu.

Složení
  • Optické zjasňovače
  • Parfémy limonene
Skladování

Uchovávejte v suchu a chladu.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

MARESI Foodbroker s.r.o.
Hradešínská 1932/60 101 00 Praha 10 Česká republika

EAN 04008455567716