Menu

NIVEA

Olej na opalování ve spreji Protect & Bronze SPF30

200 ml
142 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:479.00 Kč
Popis

Voděodolné složení obsahuje výtažky, které podporují tvorbu vlastního melaninu, a tím přispívají ke krásnějšímu opálení. UVA/UVB filtry poskytují okamžitou ochranu pokožky. Složení respektuje oceány - je z 89 % biologicky rozložitelné a neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene.

  • Vysoká ochrana
  • Rychle se vstřebává
  • Neobsahuje samoopalovací látky
  • Kožní snášenlivost dermatologicky prokázána
Použití

Důležité pokyny k použití: Před použitím řádně protřepejte! Nestříkejte přímo na obličej a vyhněte se inhalaci obsahu. Aplikujte v dostatečném množství před sluněním a k udržení ochrany pravidelně opakujte, zejména v případě pocení, po koupání a po osušení ručníkem. Menší množství významně snižuje stupeň ochrany. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření; nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Alcohol denat., Caprylic/capric triglyceride, C12-15 alkyl benzoate, Butylene glycol dicaprylate/dicaprate, Dibutyl adipate, Butyl methoxydibenzoyl methane, Ethylhexyl salicylate, Ethylhexyl triazone, Glycerin, Acrylates/octylacrylamide copolymer, Dicaprylyl carbonate, Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, Glycyrrhetinic acid, Tocopheryl acetate, Tocopherol, Aqua, Limonene, Linalool, Benzyl alcohol, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Geraniol, Ethyl benzoate, Methyl benzoate, Parfum

Upozornění

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

Výrobce

Beiersdorf, spol. s r.o.
Radlická 354/107b 150 00 Praha 5 Česká republika

Vyrobeno
Španělsko
EAN 04005900118172