Menu

Studené voskové pásky na obličej a třísla

ISANA
20 ks
3.50 Kč/ks
Popis

Celkem 20 voskových pásků pro rychlou studenou depilaci chloupků z citlivých míst na obličeji a v tříslech, se zklidňujícím výtažkem z Aloe vera a olejem z hroznových jader.
Chloupky jsou odstraněny jednoduše, rychle a důkladně již od kořínků. Pro hladkou a krásnou pokožku po celé týdny. Před použitím si pečlivě přečtěte přiložené pokyny k použití a bezpečnostní upozornění.

V balení jsou také 4 ubrousky na ošetření pokožky podrážděné depilací.

Složení

Studené voskové pásky: Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Parfum, CI 77891, CI 75470
Čisticí ubrousky: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum

Skladování

Chraňte před teplotami vyššími než 30 °C.

Upozornění

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte depilační pásky na ošetření nosu, prsou, bradavek nebo v anální nebo genitální oblasti. Nepoužívejte na zanícenou, poraněnou, podrážděnou nebo alergickou pokožku, na bradavice, pupínky, mateřská znaménka nebo sluncem spálenou pokožku. Nevhodné pro starší osoby, diabetiky nebo osoby užívající léky, které mají vliv na kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před prvním použitím proveďte test na malé části pokožky. Použijte jen malou část pásku. Pokud během 24 hodin nedojde k žádné reakci, můžete pásky použít. V případě citlivé pokožky nedoporučujeme použít pásky 2x na stejném místě. Případné zbytky vosku na pokožce neodstraňuje vodou anebo acetonem, ale použijte přiložené ošetřující ubrousky nebo mastný krém, popř. pleťový olej. Po použití nepoužívejte parfém nebo deodoranty a pleťové vody s alkoholem.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

EAN 04047196040607