Menu

Sprej na opalování OF 30

Sunozon
200 ml
64.50 Kč/100 ml
Popis

Střední ochrana před UV zářením pro neopálenou pokožku citlivou na slunce. Inovativní účinná látka Dragosine®* může při pravidelném používání přispět ke snížení oxidačního stresu pokožky, způsobeného UV zářením. Zároveň snižuje stárnutí pokožky a ideálně tak doplňuje UVA/UVB ochranu. Vyvážená kombinace UVA a UVB filtru poskytuje okamžitou a spolehlivou ochranu před spálením. Spray na opalování je voděodolný a nevytváří na pokožce mastný film. Dermatologicky testováno.

* po 40 minutách ve vodě chrání Sunozon nadále vaši pokožku nejméně 50% inzerovaného slunečního ochranného faktoru.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
VEGAN VEGAN
Složení

Alcohol Denat., C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Aqua, Parfum, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanol, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Eugenol, Citronellol, Coumarin.

Upozornění

Varovná upozornění
Nestříkejte přímo na obličej nebo oči.

Hořlavý - obsahuje alkohol.

Důležité pokyny
Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Chraňte kojence a batolata před přímým slunečním zářením a používejte sluneční ochranu s vysokým slunečním faktorem (SPF vyšší než 25) a ochranný oděv. Dokonce ani opalovací krémy s vysokou úrovní sluneční ochrany neposkytují úplnou ochranu proti UV záření. I při použití opalovacího krému nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Každé spálení sluncem způsobuje trvalé poškození kůže a je třeba se mu vyhnout. Nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko. Nechte opalovací krém úplně vsáknout. Vyvarujte se kontaktu s textiliemi - jsou možné trvalé skvrny. 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
EU
EAN 04305615827452