Menu

ISANA Professional

Sprej na odrosty černý

100 ml
8.99 Kč/10 ml
Popis

Pokud zrovna nemáte čas objednat se ke své kadeřnici a nezbývá čas ani na domácí barvení, určitě vám přijde vhod sprej, který je určen na odrosty na tmavých vlasech. Po nanesení vydrží až do dalšího umytí vlasů. Vlasy nechává suché a zakryje všechny odrosty, alespoň na potřebnou dobu. 

 


 

 

Použití
Před použitím nádobu důkladně protřepejte. Držte svisle a naneste na suché vlasy ze vzdálenosti přibližně 10 cm, stříkejte rovnoměrně až do dosažení požadovaného výsledku. Vhodný pro každodenní použití.
Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Propane, Isobutane, Alcohol Denat., Oryza Sativa Starch, Ethyl Trisiloxane, Phenyl Trimethicone, CI 77499, Parfum, Dimethicone, CI 77491, CI 77492, Cetrimonium Chloride.

Upozornění
NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí  ani na podrážděnou pokožku. Nevdechujte aerosol. Používejte pouze podle účelu. Bez dostatečného větrání může vytvářet výbušné směsi. Prázdné obaly ukládejte do sběru recyklovatelného odpadu. Nestříkejte ve směru na obličej a oči. Při zasažení očí dobře vypláchněte. Během použití nevdechujte aerosol a zavřete ústa.
Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika
 

Vyrobeno
EU
EAN 04305615547909