Menu

Syoss

Sprej na dočasné zakrytí odrostlých vlasů Root Retoucher tmavě hnědý

120 ml
124.17 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:149.00 Kč
Popis

Mikrojemné minerální kosmetické pigmenty zakryjí světlé a šedivé odrosty během několika sekund. Ihned zasychá a zanechává rovnoměrný barevný výsledek, který se harmonicky mísí se zbylou délkou vlasů. Přesný rozprašovač aplikuje produkt pouze tam, kde je to potřeba. Smývá se po 1 umytí šamponem. Opakovaně použitelný až pro 40 aplikací.

  • Odolný vůči potu a dešti
  • Okamžité zakrytí odrostů, dokonce i na šedivých vlasech
  • Důkladně protřepejte
Použití

Aplikace: Lahvičku důkladně protřepejte. Ramena překryjte ručníkem. Lahvičku držte ve svislé poloze a stříkejte jemným stisknutím. Rovnoměrně nastříkejte na suché a učesané kořínky ve vzdálenosti 10 cm. Aplikujte krátkými střiky. Užití většího množství může způsobit odlupování barvy. Vhodný pro každodenní použití mezi barveními. Z pokožky a jiných povrchů lze barvu odstranit použitím mýdla. Tento odstín je vhodný pro všechny neutrální, popelavé a mírně teplé odstíny, v rozmezí od hnědé až po tmavě hnědou.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Alcohol denat., Isobutane, Aluminum starch octenylsuccinate, Oryza sativa (rice) starch, Isopropyl myristate, Silica, Stearalkonium hectorite, Aqua (water, eau), Propylene carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Parfum (fragrance), Cetrimonium chloride, Benzyl alcohol, CI 77499 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides)

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Aplikujte krátkými střiky. Nestříkejte do očí. Před použitím dobře protřepejte.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 09000101052794