Menu

Syoss

Sprej na dočasné zakrytí odrostlých vlasů Root Retoucher černý

120 ml
124.17 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:149.00 Kč
Popis

Syoss Root Retouch sprej na zakrytí odrostů. Díky jemným minerálním pigmentům okamžitě kryje světlejší nebo šedivé odrosty a je tak ideální pro rychlé upravení barvy nežádoucích odrostů. Okamžité zasychá během několika sekund a dodává odrostům rovnoměrný barevný výsledek, který splyne s délkou vlasů. Přesný aplikátor spreje napomáhá rovnoměrně rozprostřít barvu na potřebné místo. Vymývá se po 1 umytí šamponem a je odolný vůči dešti i potu. Znovupoužitelný až pro 40 aplikací. 

  • Okamžité zakrytí odrostů, dokonce i na šedivých vlasech
  • Zaschnutí během několika sekund
  • Odolný vůči dešti a potu
  • Až pro 40 aplikací
  • Smývatelný po 1 umytí šamponem

Počátky značky Syoss sahají do 70. let 20. století do japonského města Osaka. Značka nabízí kvalitní produkty pro péči o Vaše vlasy, jejichž receptura kombinuje tradici japonské kosmetiky a moderních technologií. Ať už potřebujete bohatou dlouhotrvající barvu, péči přesně pro Váš typ vlasů, anebo zafixovat svůj účes. Nádhernou barvu vlasů jako ze salónu můžete dosáhnout i z pohodlí svého domova díky řadám barev Syoss Oleo Intense a Syoss Color, které nabízí velmi širokou škálu módních i přírodních odstínů od světle plavé přes červenou až po intenzivní černou barvu a dodávají perfektní barevný výsledek. 

Použití

Aplikace: Lahvičku důkladně protřepejte. Ramena překryjte ručníkem. Lahvičku držte ve svislé poloze a stříkejte jemným stisknutím. Rovnoměrně nastříkejte na suché a učesané kořínky ve vzdálenosti 10 cm. Aplikujte krátkými střiky. Užití většího množství může způsobit odlupování barvy. Vhodný pro každodenní použití mez barveními. Z pokožky a jiných povrchů lze barvu odstranit použitím mýdla. Tento odstín je vhodný pro všechny tmavě hnědé a černé odstíny.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Alcohol denat., Isobutane, Aluminum starch octenylsuccinate, Oryza sativa (rice) starch, CI 77499 (iron oxides), Isopropyl myristate, Silica, Stearalkonium hectorite, Aqua (water, eau), Propylene carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Parfum (fragrance), Cetrimonium chloride, Benzyl alcohol

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Aplikujte krátkými střiky. Nestříkejte do očí. Před použitím dobře protřepejte.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5, 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 09000101208375