Menu

Babydream

Sluneční clona na dětský kočárek

1 ks
Klub Rossmánek cena Cena pro členy klubu Rossmánek: 129.00 Kč
129 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:129.00 Kč
Popis

Naše sluneční stříška Babydream se hodí ke všem standardním kočárkům se stříškou. Poskytuje vašemu dítěti optimální stín, když cestujete společně za pěkného počasí. Díky vysoké UV ochraně v souladu s australskou normou jste na bezpečné straně.

Použití

Umístěte upevňovací gumičku kolem rozložené stříšky kočárku a stáhněte ji úplně dolů. Poté šňůru pevně připevněte k tlačné tyči kočárku pomocí smyčky nebo uzlu. V závislosti na množství slunečního světla můžete sluneční plachtu posunout doleva a doprava na straně stříšky. Pokud chcete dítě vidět, jednoduše posuňte stříšku dozadu; upevnění nemusíte rozepínat. Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte:

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

VAROVÁNÍ A BEZPEČNOSTNÍ POKYNY! Sluneční plachta nechrání před horkem. Ujistěte se, že jsou všechny šňůry řádně upevněny, a během používání to několikrát zkontrolujte. Pokud ji nepoužíváte, sejměte ji z kočárku. Sluneční plachta není hračka, a proto by měla být uložena mimo dosah dětí. Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru. UV paprsky se mohou dostat k dítěti i přes sluneční plachtu, proto dítě dodatečně chraňte opalovacím krémem a oblečením.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04068134024848