Menu

Babydream

Sluneční clona do auta

2 ks
Popis
  • spolehlivě ochrání vaše dítě před sluncem
  • 50+ vysoká UV ochrana
  • samolepicí, bez přísavek
  • 2 kusy / velikost: cca 30 × 48 cm


 

Použití

Návod na složení: 1. Položte sluneční clony na sebe. 2. Přetočte strany, dokud se nevytvoří dva kruhy. 3. Přeložte kruhy na sebe a zasuňte do úložného sáčku.
Návod k použití: Před připevněním očistěte okno. Pevně přitlačte sluneční clonu na okno a dlaní jí přejíždějte, dokud nezmizí všechny vzduchové bubliny. Okno s nasazenou clonou nelze otevřít.

Upozornění

Naše sluneční ochrana do auta Babydream spolehlivě ochrání dítě před přímým slunečním zářením a škodlivým UV zářením. Je vhodná pro všechny běžné modely aut a nabízí miminku optimální ochranu. Sluneční clona splňuje požadavky EN 13758-1, je spolehlivě samolepicí a jednoduše se na okenní tabuli nalepí bez přísavek. Když sluneční clonu nepoužíváte, lze ji beze zbytku sejmout a uložit do praktického úložného sáčku.
Upozornění: Předmět není hračka. Nenechte své dítě hrát si s ním. Nikdy nenechávejte své dítě s tímto výrobkem bez dozoru. Použití sluneční clony na čelní sklo není povoleno! Ujistěte se, že řidič má vždy volný výhled. Při použití na zadním okně musí být na voze obě vnější zrcátka. Uschovejte si prosím tyto informace o produktu.

 

Výrobce

Vyrobeno pro: Dirk Rossmann GmbH, Isernhägener Str. 16, 30938 Burgwedel, Německo
Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04305615660530