Menu

Savička FlowControl

NUK
2 ks
49.95 Kč/ks
Popis

Speciální savička s kontrolou průtoku NUK First Choice+ umožňuje dítěti během pití samo ovládat, jak rychle mléko savičkou protéká. Nezáleží na tom, jak rychle nebo pomalu pije, nebo jestli je obsah lahvičky hustý či řídký. Zkrátka tak, jak to má rádo. Savička je navíc nekapající. Důvodem je inovativní tvar otvoru v savičce ve tvaru Y, který se rozevře pouze během sání a rozšíří se v závislosti na větší síle sání dítěte. To, společně s antikolikovým systémem NUK, zajišťuje kontrolovaný průtok, který napomáhá přechodu k samostatnému pití. Originální tvar savičky NUK připomíná tvar matčiny bradavky během kojení. Poskytuje jazyku a čelisti dostatek prostotu - a děti tento pocit milují. Zvlášť vhodné pro děti, které jsou současně kojeny a přikrmovány z láhve.

  • věk 6-18 měsíců, 2 kusy
  • žádná kolika*
  • klinicky testováno**

* Nezávislý průzkum trhu s 205 maminkami, Německo 2018 99 % maminek potvrdilo, že láhev NUK First Choice+ Flow Control nezpůsobuje koliku.
** Vědecká studie: Moral a kol. BMC pediatři 2010, 10:6. Podrobnější informace naleznete na stránkách http://nuk.com/research.

Pro všechny typy výživy, kompatibilní s veškerým příslušenstvím řady NUK First Choice.

Složení

silikon

Skladování

Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví vašeho dítěte: tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nepoužívat sosák jako šidítko. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Toto platí ve zvýšené míře pro slazené nápoje a ovocné/zeleninové šťávy. Před krmením vždy zkontrolovat teplotu potravy. Před každým použitím zkontrolujte opotřebení savičky zataháním na všechny směry, obzvláště pokud má dítě zuby. Vyměňte ji, pokud je používáním lepkavá, viditelně poškozená, nebo jeví známky trhlin nebo prokousnutí, abyste předešli riziku spolknutí malých částí. Z bezpečnostních a hygienických důvodů savičku po 1-2 měsících vyměňte. Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě. Nenamáčejte do léků! Pokud je láhev zevnitř poškozená (např. škrábance), měla by být z hygienických důvodů vyměněna.

Výrobce

Mapa Spontex CE, s r.o
Prodašice 4, 294 04 Dolní Bousov

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600388258