Menu

EcoTools

Šampon na čištění štětců

177 ml
174.58 Kč/100 ml
Popis

Ecotools šampon na čištění štětců jemně zbavuje štětce zbytků make-upu, oleje a nečistot pro jejich lepší výkonnost a správnou aplikaci líčidel. Po jeho použití budou štětce čisté, hebké a bez zbytků oleje. Pravidelná péče o štětce se pozitivně projeví na jejich životnosti, ale i na kvalitě vaší pleti. Jemné složení EcoTools šamponu na čištění štětců je na rostlinné bázi, bez parabenů, ftalátů a bez složek na ropného původu. Výrobek je dermatologicky testován. Lahev výrobku je vyrobena ze 40 % z recyklovaného materiálu.

 

Použití

Štětce navlhčete vlažnou vodou. Naneste na ně malé množství šamponu a štětiny jemně promněte mezi prsty, aby došlo k vytvoření lehké pěny. Důkladně opláchněte. Opakujte dokud není voda čistá. Vymáčkněte zbylou vodu, upravte tvar štětce a nechte jej uschnout položený. Nikdy jej nenechávejte uschnout ve vzprímené poloze.

Složení

Aqua (Water), Decyl Glucoside, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Lauryl Glucoside , Glycerin, PEG-150 Distearate, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Phytate, Alcohol

Výrobce

Mark Distri, spol. s r.o. Pod Belárií 784/2, Praha 4 143 00
 

Vyrobeno
Čína
EAN 00079625013115