Menu

Roztok na měkké kontaktní čočky

Best View
360 ml
22.19 Kč/100 ml
Popis

Roztok slouží k šetrnému čištění, dezinfekci, odstraňování bílkovinných usazenin, oplachování a skladování měkkých kontaktních čoček. Tím je zajištěno nejlepší možné pohodlí při nošení. Díky vyváženému složení se tento roztok doporučuje zejména nositelům kontaktních čoček, jejichž oči jsou citlivější.

Použití

Čištění: Před používáním si důkladně umyjte a osušte ruce. Vyjměte kontaktní čočku z oka, vložte ji do dlaně a zcela ji pokryjte 10 kapkami roztoku.  Jemně vyčistěte špičkou prstu z obou stran po dobu 15 -20 sekund, důkladně opláchněte v roztoku a opakujte i s druhou čočkou.

Uchovávání: Dříve, než uložíte kontaktní čočky do pouzdra, vypláchněte komory čerstvým roztokem. Pro optimální dezinfekci nechejte kontaktní čočky v pouzdře minimálně 6 hodin nebo přes noc.

Nasazení:  Pokud je to nutné, před použití kontaktní čočky navlhčete v roztoku. Čočky můžete hned nasadit do očí. Pouzdro na čočky vyprázdněte. U velmi citlivých očí čočky před nasazením opláchněte ve fyziologickém roztoku.

Vlastnosti
BEZ LEPKU BEZ LEPKU
VEGAN VEGAN
Složení

OBSAHUJE: Diaminoarea polymer, kyselina hyaluronová; konzervant: Cosmocil 0,0002%.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Roztok nikdy nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Lahev po použití uzavřete. Nedotýkejte se ústí kapací trubice. Při podráždění očí nebo alergii přestaňte roztok okamžitě používat a vyhledejte lékaře. Roztok použijte jen jednou, nesměšujte s jinými roztoky.  Kontaktní čočky, které byly v roztoku déle než 6 dní bez používání, znovu dezinfikujte. Pouzdro na kontaktní čočky pravidelně a důkladně čistěte a vyměňte po 8 týdnech používání. Nikdy nepoužívejte vodu z vodovodu jako alternativu za roztok all in one.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Nizozemí
EAN 08715857000081