Menu

Best View

Roztok na kontaktní čočky univerzální

360 ml
24.97 Kč/100 ml
Popis

Fyziologický roztok na oplachování, krátkodobé uchovávání nebo očistu při nasazování měkkých nebo tvrdých kontaktních čoček.

Po vyčištění a dezinfekci kontaktních čoček je vhodné (zejména u citlivých očí) čočky před nasazením opláchnout ve fyziologickém roztoku. Bezpečně se tak odstraní zbytky čisticích a desinfekčních prostředků. Fyziologický roztok je vhodný také k rozpouštění enzymatických tablet pro odstranění zvláště silných bílkovinných usazenin z kontaktních čoček.

Použití

Před používáním si důkladně umyjte a osušte ruce. Vyjměte kontaktní čočku z pouzdra a vložte do dlaně. Opláchněte čerstvým roztokem Best View. Poté nasaďte kontaktní čočku do oka. Postup opakujte i s druhou kontaktní čočkou.

Složení

Sterilní pufrovaný izotonický vodný roztok, obsahující chlorid sodný, edetát disodný (EDTA), Cosmocil 0,0001%.  

Skladování

Skladujte při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Roztok nikdy nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Nedotýkejte se ústí kapací trubice. Uzavřený uzávěr lahve musí být nepoškozený. Při podráždění očí nebo alergii přestaňte roztok okamžitě používat a vyhledejte lékaře. Roztok použijte jen jednou, nesměšujte s jinými roztoky. Pouzdro na kontaktní čočky pravidelně a důkladně čistěte a vyměňte po 8 týdnech používání.

Výrobce

Distributor pro ČR:
ROSSMANN, spol. s r.o.,
Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika
 

Vyrobeno
Nizozemí
EAN 04068134010889