Menu

FeelEco

Prostředek na mytí nádobí, ovoce a zeleninu

1000 ml
9.99 Kč/100 ml
Popis

Inspirován kosmetikou je šetrný k pokožce a životnímu prostředí, ale nemilosrdný ke špíně. Můžete jej bez obav použít i na mytí ovoce a zeleniny.

Základem jsou aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, doplněné zjemňujícími látkami a také panthenolem. Účinný prostředek nejen na mytí nádobí, ale i ovoce, s čerstvou vůní ovoce a zeleniny. Snadno se oplachuje a nezatěžuje pokožku rukou

Použití

JAK NA SPRÁVNÉ MYTÍ A DÁVKOVÁNÍ PŘI MYTÍ OVOCE A ZELENINY S FEELECO PROSTŘEDKEM NA NÁDOBÍ, OVOCE A ZELENINU? VĚTŠÍ OVOCE A ZELENINA: Na větší ovoce, např. jablko nebo hruška naneste jednu až dvě kapky FeelEco na nádobí, napěňte a důkladně opláchněte. DROBNĚJŠÍ OVOCE A ZELENINA: Pokud jde o mytí drobného ovoce, jako např. hroznové víno, můžete dát malou kapku prostředku do menší, např. 500ml láhve s rozprašovačem anebo udělat lázeň, při jejíž přípravě použijete dávkování, které je uvedeno na obalu FeelEco na nádobí – 4 ml prostředku do 5 l vody – poté ovoce opláchněte. OVOCE PAK BUDETE JÍST VŽDY MAXIMÁLNĚ ČISTÉ, BEZ ŠKODLIVÝCH POVRCHOVÝCH LÁTEK A ZA TO ZDRAVÍ NAŠICH BLÍZKÝCH URČITĚ STOJÍ.

Složení

5% nebo více, avšak méně než 15%:

Aniontové povrchově aktivní látky Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

Méně než 5 %:

Amfoterní povrchově aktivní látky

Látky na bázi rostlinných olejů (řepkový, kokosový a částečně palmový), které u přípravku zajišťují jemnost k naší pokožce.

Neiontové povrchově aktivní látky

Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25 °C. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

Fosfa a.s.
Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08594005473263