Menu

Pro Cleanser orthodontics

Corega
30 ks
3.97 Kč/ks
Popis

Ničí 99,99% bakterii způsobujících zápach z úst* *v laboratorních testech. Vaše ortodontická pomůcka potřebuje speciální péči. Corega Pro Cleanser Orthodontics s Crystal Clear Technology jemné a neabrazivní složení ničí bakterie, pomáhá odstraňovat skvrny a nežádoucí zabarvení, a tím pomáhá udržovat vaši pomůcku čistou.

Proč používat čistící tablety? Jedinečné složení přípravku Corega Pro Cleanser Orthodontics s Crystal Clear Technology pomůže udržet Vaši ortodontickou pomůcku čistou a průhlednou. Můžete se tak smát s jistotou. Důležitou součástí zdravých úst je udržování Vašich ortodontických pomůcek v čistotě. Používejte čistící tablety Corega Pro Cleanser Orthodontics každý den a získejte tak jistotu, že Vaše ortodontická pomůcka bude čistá a svěží.

Testováno na většině těchto snímacích ortodontických pomůcek: - rovnátka - neviditelná rovnátka - snímací udržovací rovnátka - sportovní chrániče - běžné ústní chrániče - noční chrániče.

  • Pomáhají odstraňovat skvrny a nežádoucí zabarvení
  • Účinné a jemné čištění většiny typů ortodontických pomůcek
Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

Sodium bicarbonate, Citric acid, Potassium caroate (potassium monopersulfate), Sodium carbonate, Sodium carbonate peroxide, TAED, Sodium benzoate, PEG-180, Sodium lauryl sulfate, VP/VA copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose gum, Sodium nitrite, CI 42090, CI 73015

Upozornění

UPOZORNĚNÍ:

Nevkládejte tablety do úst ani vzniklým roztokem ústa nevyplachujte. Roztok nepijte ani nepoužívejte jako ústní vodu. Při manipulaci s tabletami nebo roztokem se nedotýkejte úst ani očí. Nepoužívejte přípravek, pokud máte alergii na některou ze složek. Uchovávejte mimo dosah dětí nebo osob, které by mohly tablety nebo roztok náhodně požít. PO POŽITÍ: Okamžitě kontaktujte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. PŘI PODRÁŽDĚNÍ: Přestaňte výrobek používat a vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. VAROVÁNÍ: Zdraví škodlivé v případě požití. Způsobuje vážné podráždění očí. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Po použití zlikvidujte obsah do domácího odpadu. Obsahuje MÁTOVÝ OLEJ a SUBTILISIN, které mohou způsobovat alergickou reakci. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený.

Výrobce

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c 140 00 Praha 4

EAN 05054563108333