Menu

Cillit

Přirozeně účinný odstraňovač vodního kamene Bang

750 ml
Popis

Pro efektivní úklid díky všem odborným znalostem Cillit Bang a koncentrovanému aktivnímu složení přírodního původu. Kyselina citronová je ingredience přírodního původu známá díky svým skvělým čisticím vlastnostem. Efektivně odstraňuje vodní kámen a čistí spáry. Pro zářivě čistou koupelnu. 100% ingrediencí přírodního původu.

*Odstraňuje až 100 % vodního kamene. Na základě provedených testů.
**Přirozeně účinný na skvrny, šetrný k povrchům.

Použití

Ideální na: umyvadla, toalety, sklo, obklady, granitové, dubové a keramické povrchy, vany, sprchy, nerezovou ocel. Nedoporučuje se k použití na: mosaz, měď, leštěný mramor. Návod k použití: 1. Otočte trysku do polohy ON. 2. Nastříkejte na povrch a nechte působit 5 minut. Pro odolné nečistoty nechte působit max. 20 minut. 3. Vyčistěte a opláchněte povrch. Nakonec vraťte trysku do polohy OFF. Před použitím vždy otestujte na nenápadném místě, abyste zajistili kompatibilitu s povrchem.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfém

Upozornění

Přirozeně účinný odstraňovač vodního kamene. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce.

Výrobce

RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Polsko
EAN 05999109510105