Menu

Prací gel Sport

domol
26 pd
2.50 Kč/pd
Nejnižší cena za posledních 30 dní:79.90 Kč
Popis

Vhodné pro vaše prodyšné funkční a membránové oděvy z elastanu, přírodních vláken, mikrovláken a směsné tkaniny. Odstraňuje nepříjemné pachy.

Použití

DÁVKOVÁNÍ: Dávkujte přímo do dávkovací komory nebo do dávkovací koule přímo do bubnu pračky. Nedávejte přímo na prádlo. Volte nejnižší možnou teplotu praní. Silně zašpiněné textilie perte při vyšší teplotě max. 60°C. Dávkujte podle tvrdosti vody, stupně zašpinění a množství prádla. Přepravujte a skladujte produkt ve svislé poloze. Chraňte před mrazem a teplem.


Dávkovací tabulka (2,5 kg suchého prádla):

Tvrdost vody

Stupeň znečištění

Lehké znečištění

Běžné znečištění

Silné znečištění

Měkká

38 ml

77 ml

100 ml

Středně tvrdá

50 ml

100 ml

120 ml

Tvrdá

76 ml

120 ml

125 ml

Ruční praní

19 ml na 5 litrů vody

Dávkovací víčko = 60 ml

30 pracích dávek při střední tvrdosti vody a lehkém znečištění. Dodržujte doporučení pro dávkování a stupnici dávkování ve víčku.

Vlastnosti
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
VEGAN VEGAN
Složení

OBSAHUJE: 5-15 %, aniontové povrchově aktivní látky; <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty; konzervační činidla (PHENOXYETHANOL, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE), parfémy (GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYLIONONE), enzymy.

Skladování

Chraňte před mrazem a teplem.

Upozornění

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné brýle / obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

UPOZORNĚNÍ: Dbejte pokynů k údržbě na textiliích. Textilie perte a sušte na ruby. Odolné skvrny odstraňte předem. Nevhodný pro vlnu a hedvábí. Nepoužívejte aviváž.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615571379