Menu

Prací gel na barevné i bílé prádlo

Savo
20 pd
9.95 Kč/pd
Popis

Savo univerzální prací gel na barevné i bíle prádlo se postará o účinné odstranění odolných skvrn a zápachů. Inovativní složení pracího gelu obsahující 80 % biorozložitelných organických složek zanechá vaše prádlo hygienicky čisté, příjemně provoněné a dlouhodobě svěží. Vůně pracího gelu je kombinací směsí jasmínu, karafiátu, fialek a osvěžujících ovocných prvků jablka a melounu. Navíc jeho pečující složky zachovají intenzitu barev vašeho oblečení. Prací gel můžete bez obav použít na všechny tkaniny s výjimkou vlny a hedvábí. Zbavte se odolných skvrn a nechte své prádlo zazářit čistotou!

  • Péče
  • Hygiena
  • Čistota
Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5-15 %: aniontové povrchově aktivní látky, <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, optické zjasňovače, enzymy, citronellol, hydroxycitronellal, limonene, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone

Upozornění

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Obsahuje 2-methyl-2, 3-dihydrogenisothi-azol-3-on, 2-n-oktyl-4-isothiazolin-3-on. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

PŘÍ STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Velká Británie
EAN 08710447396278