Menu

Calgon

Power prášek 4v1

500 g
33.80 Kč/100 g
Popis

Calgon je jediný změkčovač vody doporučený předními výrobci praček Siemens, Bosch, Indesit, Hotpoint Ariston, Whirlpool. Účinná ochrana vaší pračky. Používejte při každém praní. Chrání před usazováním vodního kamene, vzniku koroze a zápachu a před usazováním nečistot.

4in1 chrání před:

  • vodním kamenem
  • korozí
  • nečistotami
  • zápachem

Naše složení nemá co skrývat! Aktivní složky: brání usazování nečistot a vodního kamene: zeolity, polyakrylát sodný. Zesilovač vůně: pro svěží vůni při každém použití: vůně levandule a borovice. Pomocné složky: pro jemný prášek, který se snadno rozpouští i při nízkých teplotách: síran sodný, bentonit. 10 praní*.

*Založeno na oblastech s tvrdou vodou.

Použití

1 dávka = 50g. Přidávejte Calgon k pracímu prostředku do přihrádky pro hlavní praní. Prací prostředek dávkujte podle doporučeného dávkování pro praní v měkké vodě. Používejte při každém praní. Calgon je šetrný k oblečení a všem látkám. Správné dávkování 25 g středně tvrdá voda 50 g tvrdá voda 75 g velmi tvrdá voda.

Složení

30 % a více zeolity
Méně než 5 % polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, parfém

Skladování

Spotřebujte do 2 let od data výroby na obale.

Upozornění

Calgon 4 v 1 Power prášek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.

Výrobce

RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Polsko
EAN 08594002683023