Menu

ISANA Men

Pěna na holení Ultra Sensitive

300 ml
13.30 Kč/100 ml
Popis

Pěna na holení od ISANA Men je určena pro velmi citlivou mužskou pokožku. S výtažky z Aloe vera chrání před podrážděním během holení, rychle změkčuje vousy, zajišťuje optimální skluz břitu a výsledkem je jemné a důkladné oholení. Je bez parfémů a barviv.
Dermatologicky testováno
TIP: Rychle a optimálně nanesete pěnu na holení štětkou na holení ISANA Men. Po oholení ošetřete namáhanou pokožku pečujícími přípravky ISANA pro citlivou pleť.

Použití

Navlhčete pokožku vodou. Před použitím dobře protřepejte. Držte ve svislé poloze. Naneste pěnu rovnoměrně na vlhkou pokožku. Po oholení důkladně opláchněte. 

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, TEA-Stearate, Glycerin, Butane, Laureth-23, štáva z listů Aloe Barbadensis, Phenoxyethanol, Propane

Upozornění

VAROVÁNÍ: Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. 4 % hmotnosti náplně je hořlavých. Nestříkejte do očí. Používejte pouze v souladu s účelem použití. Do sběru odevzdejte jen zcela vyprázdněný obal. 

Výrobce

Dirk Rossmann GmbH
Dirk Rossmann GmbH ; Isernhägener Str. 16 ; 30938 Burgwedel

Vyrobeno
Francie
EAN 04305615614083